• ایران زیرنویس در گوگل پلاس
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دانلود فیلم

  • نمايش آخرين فيلم ها
  • نمايش بصورت تصادفي
  • نمایش فیلم های 2014

تبلیغات در ایران زیرنویس

ایران زیرنویس به عنوان یکی از معتبرترین پایگاه دانلود زیرنویس و فایل صوتی فیلم و سریال ، مکانی مناسب جهت نمایش تبلیغات شما میباشد .

حدود دو سال است در کنار کاربران ایرانی هستیم که به دلیل برخی مشکلات امنیتی و باگ های موجود مجبور شدیم دوباره از نو شروع کنیم. با لطف خدا و حمایت شما این تیم دوباره مثل سابق شده است و هر روز بر تعداد آرشیو ها اضافه میشود. همچنین ایران زیرنویس با بازدید چند هزارتایی خود در طول روز تصمیم به دریافت تعداد محدودی بنر نمونده است . توجه تعداد بنر های دریافتی محدود میباشد و تبلیغات پاپ آپ پذیرفته نمیشود.

جهت سفارش تبلیغات با آی دی تیم پشتیبانی تماس بگیرید با تشکر

SABER.PARSMELODI@YAHOO.COM

تمام بنر ها به صورت دو هفته ای و یک ماهه پذیرفته میشود و به دلیل تخفیف از قبول کردن سفارش یک هفته ای معذوریم.

شرایط تبلیغ در سایت :

تعداد جاهگاه های تبلیغاتی بصورت کاملا محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت ، بنر اضافی پذیرفته نخواهد شد .

– هرگونه تبلیغات با موضوعات مستجهن از قبیل پک فیلمهای عاشقانه و سایت های خلاف قوانیین جمهوری اسلامی و … پذیرفته نخواهد شد همچنین تبلیغات سه گوش یا پاپ-آپ پذیرفته نمی شود .

– تبلیغ شما نباید دارای توهین به شخص یا گروهی، موضوعات تحریک امیز و دعوت به گروه ها و فرقه های غیر اسلامی باشد .

– تبلیغات به صورت تستی یا کمتر از پلن های موجود نداریم  .

طراحی گرافیکی بنرها :

– تیم طراحی ایران زیرنویس برای مشتریانی که پلن های یک ماهه به بالا را سفارش دهند به عنوان هدیه بنری در سایز همان پلن به صورت کاملا رایگان هدیه می دهد.

– فرمت های قابل قبول : gif, png , jpg

با تشکر تیم مدیریتی ایران زیرنویس.

  • ۱۴ دی ۱۳۹۳ ۱۸ مرداد ۱۳۹۳
  • نویسنده :
  • بازدید : تعداد بازدید - 3,077 بار نفر